EM i rytmisk gymnastikk 2021

EM i rytmisk gymnastikk 2021 ble arrangert i Varna i Bulgaria fra 9. til 13. juni 2021.[1]

EM i rytmisk gymnastikk 2021
Generell informasjon
VertsbyVarna
VertslandBulgaria Bulgaria
Arena(er)Varna
Dato9. - 13. juni 2021

MedaljevinnereRediger

Event Gull Sølv Bronse
Lag
Lag Russland  Russland
Individuelt
Dina Averina
Arina Averina
Lala Kramarenko
Gruppe
Anastasia Bliznyuk
Anastasiia Maksimova
Angelina Shkatova
Anastasiia Tatareva
Karina Metelkova
Olga Karaseva
Hviterussland  Hviterussland
Individuelt
Alina Harnasko
Anastasiia Salos
Gruppe
Arina Tsitsilina
Hanna Haidukevich
Anastasiya Malakanava
Anastasiya Rybakova
Hanna Shvaiba
Karyna Yarmolenka
Israel  Israel
Individuelt
Linoy Ashram
Nicol Zelikman
Gruppe
Karin Vexman
Yuliana Telegina
Yana Kramarenko
Ofir Dayan
Natalie Raits
Senior individuelt
Mangekamp Arina Averina
  Russland
Boryana Kaleyn
  Bulgaria
Dina Averina
  Russland
Bøyle Dina Averina
  Russland
Linoy Ashram
  Israel
Anastasiia Salos
  Hviterussland
Ball Dina Averina
  Russland
Linoy Ashram
  Israel
Alina Harnasko
  Hviterussland
Klubber Linoy Ashram
  Israel
Dina Averina
  Russland
Anastasiia Salos
  Hviterussland
Sløyfe Dina Averina
  Russland
Alina Harnasko
  Hviterussland
Arina Averina
  Russland
Senior gruppe
Mangekamp Russland  Russland
Anastasia Bliznyuk
Olga Karaseva
Anastasiia Maksimova
Angelina Shkatova
Anastasiia Tatareva
Karina Metelkova
Italia  Italia
Alessia Maurelli
Martina Centofanti
Agnese Duranti
Martina Santandrea
Daniela Mogurean
Israel  Israel
Yana Kramarenko
Yuliana Telegina
Karin Vexman
Ofir Dayan
Natalie Raits
5 baller   Bulgaria
Simona Dyankova
Laura Traets
Madlen Radukanova
Stephany Kiryakova
Erika Zafirova

Russland  Russland
Anastasia Bliznyuk
Olga Karaseva
Anastasiia Maksimova
Angelina Shkatova
Anastasiia Tatareva
Karina Metelkova
Israel  Israel
Yana Kramarenko
Yuliana Telegina
Karin Vexman
Ofir Dayan
Natalie Raits
3 bøyler + 4 klubber Israel  Israel
Yana Kramarenko
Yuliana Telegina
Karin Vexman
Ofir Dayan
Natalie Raits
  Bulgaria
Simona Dyankova
Laura Traets
Madlen Radukanova
Stephany Kiryakova
Erika Zafirova

Italia  Italia
Alessia Maurelli
Martina Centofanti
Agnese Duranti
Martina Santandrea
Daniela Mogurean
Junior gruppe
Mangekamp Russland  Russland
Milena An
Mariia Fedorovtseva
Anna Grosh
Sofiia Iakovleva
Nonna Nianina
Elizaveta Tataeva
  Bulgaria
Kristiana Doycheva
Kamelia Petrova
Suzan Pouladian
Maria Stamenova
Gergana Trendafilova
Aleksandra Vasileva
Israel  Israel
Shani Bakanov
Eliza Banchuk
Alona Hillel
Emili Malka
Simona Rudnik
5 baller Russland  Russland
Milena An
Mariia Fedorovtseva
Anna Grosh
Sofiia Iakovleva
Nonna Nianina
Elizaveta Tataeva
  Bulgaria
Kristiana Doycheva
Kamelia Petrova
Suzan Pouladian
Maria Stamenova
Gergana Trendafilova
Aleksandra Vasileva
Hviterussland  Hviterussland
Palina Aliaksandrava
Antanina Katulina
Palina Slancheuskaya
Kseniya Svirskaya
Varvara Yushko
Daria Vyshnikova
5 bånd Russland  Russland
Milena An
Mariia Fedorovtseva
Anna Grosh
Sofiia Iakovleva
Nonna Nianina
Elizaveta Tataeva
  Bulgaria
Kristiana Doycheva
Kamelia Petrova
Suzan Pouladian
Maria Stamenova
Gergana Trendafilova
Aleksandra Vasileva
Israel  Israel
Shani Bakanov
Eliza Banchuk
Alona Hillel
Emili Malka
Simona Rudnik

ReferanserRediger

Eksterne lenkerRediger

  • Artikkelen har ingen egenskaper for offisielle lenker i Wikidata